Η Αctionline, εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού, για λογαριασμό πελάτη της αναζητά  άτομα για στελέχωση της Θέσης Πωλητή / Πωλήτριας, στην Πάτρα.

Περιγραφή Θέσης

  • Πωλητής / Πωλήτρια σε μεγάλη και αναγνωρισμένη εταιρεία, στο χώρο της ανδρικής ένδυσης.
  • Επικοινωνία και εξυπηρέτηση πελατών.
  • Ανάδειξη των προϊόντων μέσα από μια μεγάλη γκάμα.
  • Διασφάλιση της επιτυχούς επίτευξης των πωλήσεων, με σκοπό την ενίσχυση και την ανάπτυξη της επιχείρησης.

Προσόντα

  • Επιθυμητή εμπειρία στον χώρο της ανδρικής μόδας
  • Ικανότητα στην εξυπηρέτηση διαφορετικών πελατών
  • Εξαιρετική πελατοκεντρική συμπεριφορά και επικοινωνιακές δεξιότητες

Παροχές Εταιρίας

  • Σταθερές αμοιβές και ασφάλιση
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον

Οι υποψήφιοι, οι οποίοι ενδιαφέρονται για την θέση εργασίας, παρακαλούνται όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα στο 4u@actionline.gr ή ηλεκτρονικά μέσω της επίσημης σελίδας της Actionline ή ακολουθώντας τον ακόλουθο σύνδεσμο.

Η ομάδα του Recruitment Solutions θα επικοινωνήσει μόνο με τους επικρατέστερους υποψηφίους, ενώ θα τηρηθεί αυστηρά εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα.