Η Αctionline, εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού, για λογαριασμό πελάτη της αναζητά ικανά στελέχη για εργασία σε Τμήμα Διαχείρισης Οφειλών Νομικού Οργανισμού, στο Κέντρο της Αθήνας.

Περιγραφή Θέσης

  • Σύμβουλος Ρύθμισης Τραπεζικών Υποχρεώσεων για πελάτες του Oργανισμού.
  • Επικοινωνία με πελάτες για διακανονισμό των ληξιπρόθεσμων οφειλών τους.

Προσόντα

  • Θέληση για εργασία και εξέλιξη
  • Επιθυμητή εμπειρία σε θέσεις διαχείρισης πελατειακών σχέσεων ή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Εξοικείωση με χρήση Η/Υ
  • Ικανότητα επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης

 Παροχές

  • Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Ανταγωνιστικές Απολαβές, για Πλήρη ή Μερική Απασχόληση και Ασφάλιση
  • Πενθήμερη απασχόληση, εναλλασσόμενες βάρδιες (09:00 - 20:00)
  • Εργασία στο κέντρο της Αθήνας

Οι υποψήφιοι, οι οποίοι ενδιαφέρονται για την θέση εργασίας, παρακαλούνται όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα στο 4u@actionline.gr ή ηλεκτρονικά μέσω της επίσημης σελίδας της Actionline ή ακολουθώντας τον ακόλουθο σύνδεσμο.

Η ομάδα του Recruitment Solutions θα επικοινωνήσει μόνο με τους επικρατέστερους υποψηφίους, ενώ θα τηρηθεί αυστηρά εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα.